Звітна прес-конференція Клубу в`їзного медичного туризму inUkraine

Прoвeдeння Пeршoгo зaсідaння — 21 грудня 2015 рoку. Тeмaтикa: Прeзeнтaція Клубу inUkraine. Дo зaсoбів мaсoвoї інфoрмaції булo дoнeсeнo інфoрмaцію прo тe, щo сaмe Клуб вжe встиг викoнaти. Дaлі кeрівництвo звітувaлo, прo відповідність реальних дій до оголошеної стратегії розвитку Клубу inUkraine 21 грудня 2015 року. Києва, віце-президент Академії реабілітації та здоров’я людини; Катерина Гриценко – представник медичної мережі «Добробут». Навчальні сесіїї для учасників за напрямками: Розпочалася Пресс конференція із вступних вітальних слів Президента та засновників Клубу inUkraine. Звітну прес конференцію провели засновники Клубу inUkraine та перші діючі учасники, а саме: Хомич Юлія – президент inUkraine, директор компанії JK Consulting Group; Дащенко Інна – віце-президент Асоціації лікарів у медичному туризмі; Бучинський Сергій – головний фізіотерапевт департаменту охорони здоров’я м.
Таким чином, ми бачимо, що у порівнянні, за досить невеликий відрізок часу, Клубу вдалося провести якісну та об’ємну роботу з розвитку в’їзного медичного туризму; вибудований міцний фундамент. Засновники Клубу inUkraine щиро дякують кожному присутньому журналісту за активну участь та співпрацю. Тільки про це мало проінформовано в світі. В свою чергу Сергій Бучинський відмітив перспективи розвитку медичного туризму в Україні в сфері реабілітації. Він зазначив, що вже їдуть міжнародні пацієнти на територію України (це переважно західні регіони) з метою проходження індивідуальних реабілітаційних програм.
3. II засідання Клубу — 10 лютого 2016 року у форматі круглого столу, яке було присвячене питанням внутрішньої та зовнішньої (міжнародної) акредитації медичних закладів України — учасників Клубу inUkraine та її доцільності. Видання офіційного каталогу учасників Клубу, що буде розповсюджуватися відповідно до програми ЗЕД. — Сертифікація учасників засідання. Презентація діяльності inUkraine на міжнародній конференції з медичного туризму HTI у Відні (Австрія) в період з 2 по 5 березня 2016 року. — Точка зору практикуючого фахівця; обмін досвідом та розгляд проблем галузі, з якими на сьогоднішній день стикаються медичні заклади, що вже працюють з іноземними пацієнтами в індивідуальному порядку за напрямками: репродуктивна медицина, стоматологія, кардіо-хірургія, онкологія, реабілітація. Незалежний міжнародний експерт дискусії — генеральний директор компанії Mercury Healthcare International – проф. — Сертифікація учасників засідання. 6. Розроблена програма зовнішньо-економічної діяльності inUkraine. Латвія та ін. 5. — Введена програма внутрішньої акредитації учасників Клубу – Програми захисту міжнародного пацієнта – «Медичний туризм: знак відмінного сервісу». 7. 9. Марією К. З таким темпом розвитку та виконання обіцяного, учасники inUkraine набудуть ваги на міжнародному ринку медичного туризму досить швидко.  2. — Юридичні аспекти в’їзного медичного туризму в Україну. Розроблена програма рекламно-інформаційно підтримки учасників inUkraine. — Страхова медицина у розрізі в’їзного медичного туризму в Україну. Домовленості з понад 50 міжнародними медичними закладами про організацію стажування та навчання для українських лікарів-спеціалістів у таких країнах як Туреччина, США, Велика Британія, Польща, Угорщина, Литва. Акцент доповіді Президента Клубу саме на формуванні бренду України, як вагомого конкурента на ринку медичного туризму світу. Нормативно-правове забезпечення сектору відповідно до законодавства України. Підготовка та запуск офіційного сайту Клубу inUkraine — ukrainemedicaltourism.com. 4.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.