Паланга запрошує українців на відпочинок

18 квітня Пoсoльствo Литoвськoї Рeспубліки в Укрaїні запросило до своєї амбасади в Києві представників туристичного бізнесу і журналістів. За участю Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса, мера міста Паланга Шарунаса Вайткуса, директора Центру туристичної інформації Паланги Алла Валужене відбулася презентація литовського курортного міста Паланга.

Подія вчасна, адже скоро відпочинковий сезон, до того ж, Укрзалізниця оголосила про запровадження маршруту з Києва до балтійських столиць. Під час цієї бізнес-місії постачальникам туристичних послуг і журналістам була надана цікава інформація: новинки, події, можливості відпочинку в Паланзі, інфраструктура курорту, рівень готелів.

Курорт розташований на березі Балтійського моря, в оточенні соснового лісу і піщаних дюн. Його називають літньою столицею країни. Пам’ятки. Паланзький міст, що простягнувся в море на 470 метрів. Щовечора тут збираються відпочивальники на проводи сонця. Палац Тишкевичів в оточенні величезного парку, де ростуть понад 230 видів дерев і чагарників, на ставках плавають білі лебеді, досить висока дюна нагадує про язичницький храм, який знаходився колись на цьому місці. У палаці знаходиться Музей бурштину, де у всій різноманітності представлений бурштин і його історія. Виставлена в музеї колекція інклюзивів – найбільша в світі. В кінці літа на терасі палацу проводяться концерти та вечори поезії. Для гостей заходу виступав талановитий музика із Паланги, переможець багатьох міжнародних конкурсів і фестивалів акордеоніст Альгірдас Бєнєтіс.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.