LCB приглашает экспертов MICE в фам-тур во Львов 22-23 октября!

Вaртість учaсті — 350 грн. Вaртість прoїду дo Львoвa учaсники пoкривaють сaмoстійнo. з oсoби. Для брoнювaння учaсті в Фoрумі, учaсті нa спільнoму стeнді, учaсті в круглoму стoлі тa зaмoвлeнні дoдaткoвoї прoгрaми або продовженні перебування необхідно заповнити наступну заявку до 16 жовтня. Закінчення програми. 19:00 Повернення до Львова або Інтерсіті до Києва. 11:00–12:00 Приїзд, реєстрація. До вартості включено участь у закритому форумі експертів, відвідання Львівського Міжнародного Форуму та місце-участь у спільному стенді професіоналів МІСЕ індустрії України, проживання 1 ніч, трансфери та всі заходи по програмі, крім відмічених «факультатив». У разі запитань, просимо контактувати з координатором фам-туру Марією Євтушенко за тел. Варіант №2: Outside Львів — найвідоміші обєкти МІСЕ в Трускавці + екскурсія легендарним регіоном. 14:00–15:00 Обід. 18:00–19:00 Вечеря. Даний захід є вузькопрофільним і виключно бізнес-орієнтованим, просимо подавати заявку на участь тільки агенції та компанії, що мають тверді наміри в просуванні та організації МІСЕ туризму в Україні! 18:30 Вільний час.
14:00 Обід Етно-парк «Шевченківський гай» — місце проведення квестів, фестивалів, корпоративів під відкритим небом Івент хол Кіно — місце проведення музичних концертів у місті
осіб Ресторація «Голодний Микола» — найбільший ресторан галицької кухні Варіант №1: Inside Львів — найвідоміші обєкти МІСЕ. Це найбільший майданчик для проведення заходів кількістю від 100 до 30 тис.
Вдалі сімбіози двох бізнесів: Ibis Styles + Челентано Рісторанте Готель «Модерн» + сінема-джаз ресторан «Грушевський».  Приїзд, поселення у парк-готелі «Древній Град», сніданок. Бонуси Львова в низький сезон: «що, де, коли?» Україна—Китай 2016. 10:30–11:00 Реєстрація на Форум, відвідання експозиції виставки. 10:00 Виїзд на форум. Низький сезон у Львові або чи є життя після «Рамадану»? 11:00–12:30 12:30–13:00 13:00–14:00 Програма форуму: Привітальне слово від Lviv Convention Bureau — Потреби і стандарти світової МІСЕ індустрії (за результатами відвідання міжнародних виставок та конгресів в 2015). 11:00 Початок роботи форуму. 22 жовтня, четвер. Нові тренди проведення МІСЕ заходів. в Україні. Просимо резервувати участь разом з поданям заявки на фам-тріп. Загальний огляд конференц- та івент- можливостей міста. 14:00–15:00 Круглий стіл «Конференції, івенти, корпоративи та МІСЕ заходи 2016 р.
23 жовтня, п’ятниця Ввечері. Вечеря нічна екскурсія містом. Повернення до готелю «Древній Град».
Реалії, можливості, проблеми та шляхи їх вирішення». Відвідання Львівського Міжнародного Форуму Індустрії Туризму та Гостинності + участь у спільному стенді «Інфраструктура та можливості МІСЕ в Україні». Відвідання нових об’єктів МІСЕ у Львові та містах сателітах (Трускавець) Закритий форум експертів готельно-туристичного ринку «МІСЕ у Львові та в Україні в 2016–2017.
22–23 жовтня 2015 р. Програма:
Кількість учасників: 20 осіб Щоб вистояти і виграти — ми маємо об’єднатися! Всім учасникам Форуму надається можливість взяти участь у спільному стенді: «Інфраструктура та можливості МІСЕ в Україні», де учасники зможуть розмістити свої матеріали, проводити бізнес зустрічі, організувати власну промоційну діяльність в рамках Міжнародного Львівського Форуму Індустрії та Гостинності (21–23.10). Запрошуємо стати безпосереднім учасником або активним відвідувачем цієї події. Місія: зустріч головних гравців та експертів МІСЕ ринку України, обговорення та формування спільної політики взаємодії, вивчення нових можливостей, ринків виходу, впливу на сезонність та інше.
Проект програми фам-туру у Львові для експертів MICE
10:30 Виїзд з готелю,  11:00 Програма на вибір:

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.