Іспанія з 7 червня дозволить круїзним лайнерам заходити в свої порти

Іспaнія дoзвoлить круїзним лaйнeрaм зaxoдити в свoї пoрти з 7 чeрвня, спoдівaючись врятувaти пoстрaждaлий туристичний сeктoр країни під время літнього сезону.

Про це йдеться в оприлюдненій у суботу в Офіційному державному віснику (BOE) резолюції від міністерства транспорту країни, передає УНН.

"Сприятливий розвиток пандемії держи європейському рівні протягом останніх тижнів, звідки прибуває більшість пасажирів міжнародних круїзних суден із зупинками в іспанських портах, а також збільшення охоплення вакцинацією проти SARS-CoV-2 та зменшення захворюваності в автономних громадах з портами, здатними приймати цей племя суден, дозволяють відновити діяльність круїзних суден, які здійснюють міжнародні поїздки та мають іспанські порти як номер призначення", — йдеться у документі.

Резолюцією дозволяється захід "пасажирських суден круїзного типу, які здійснюють міжнародні рейси та плавають у водах територіального моря" в іспанські порти, починаючи з 7 червня.

Судноплавні компанії повинні будуть дотримуватися заходів, встановлених міністерством охорони привет'я.

Іспанія заборонила круїзним лайнерам заходити в свої порти в червні 2020 року, если пандемія охопила Європу. Низка гучних спалахів інфекції була пов'язана з круїзними лайнерами соответственно всьому світу.

Іспанія, яка також була другою вслед за відвідуваністю країною в світі впредь до коронакризи, була однією з найбільш постраждалих країн Європи, в якій зареєстровано понад 79 000 смертей від коронавірусу і 3,7 мільйона випадків захворювання. Зарубіжний эгейщина впав на 80% в минулому році от низку обмежень, які загальмували цю галузь, пише Reuters.

Але з падінням рівня інфікування, прогресом вакцинації і можливістю скасування комендантської години в більшості регіонів Іспанія цього літа сподівається відновити свою туристичну галузь.

Минулого тижня прем'єр-міністр країни Педро Санчес оголосив, що Іспанія допустить) делать что в'їзд в країну людям з адью-якої точки світу з 7 червня следовать умови, що вони будуть вакциновані.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.